kampanie

Jaki typ reklamy sprawdza się najlepiej? Jak działają reklamy internetowe i tradycyjne? Jakie są bardziej obiecujące?

billboardy
Author: Broadway Tour
Source: http://www.flickr.com
Ostatnie 25 lat przemian gospodarczych nie tylko przemieniło naszą gospodarkę z komunistycznej na kapitalistyczną, lecz też odmieniło nasze otoczenie. Jako potwierdzenie wolności bardzo szybko rozpoczęła przejmować przestrzeń reklama zewnętrzna. Wielokolorowy szyld, świecący neon czy ogromny billboard, stały się nieodzownym atrybutem rodzimego krajobrazu.

Dlaczego należy używać ekranów led w celach promocyjnych?

reklama
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Ekrany led są nowoczesnym, wielkoformatowym przekaźnikiem reklam zewnętrznych. Jest to technika transmisji obrazu graficznego, którą posługuje się w trakcie dużych eventów, takich jak koncerty, widowiska atletyczne, targi, festiwale czy też jako promocję i w celach informacyjnych.

Jeżeli szukasz sposobu na oszczędzanie na zakupach spożywczych – zaznajom się z propozycjami promocyjnymi sieci największych supermarketów w Polsce.

promocje
Source: http://pl.freepik.com/
Koszty produktów żywnościowych, chemii i takich, które możemy zakupić w polskich sklepach, czy supermarketach – powiększają się z roku na rok. Każdy poszukuje idei na to, żeby w pewien sposób ograniczyć wydatki. Z powodu rozrastającej się silnej rywalizacji w systemie gospodarczym– punkty zbytu proponują akcje rabatowe i pozwalają odłożyć odrobinę drobnych.