kampanie

Jaki typ reklamy sprawdza się najlepiej? Jak działają reklamy internetowe i tradycyjne? Jakie są bardziej obiecujące?

billboardy
Author: Broadway Tour
Source: http://www.flickr.com
Ostatnie dwadzieścia pięć lat gospodarczych przemian nie tylko przeistoczyło naszą gospodarkę z komunistycznej na kapitalistyczną, ale także zmieniło nasze otoczenie. Jako świadectwo wolności bardzo szybko zaczęła przejmować przestrzeń reklama zewnętrzna. Wielokolorowy szyld, świecący neon czy ogromny billboard, stały się koniecznym atrybutem naszego krajobrazu.

Dlaczego należy używać ekranów led w celach promocyjnych?

reklama
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Ekrany led są innowacyjnym, wielkim nośnikiem reklam ogólnodostępnych. Jest to technologia transmisji obrazu graficznego, którą użytkuje się w trakcie sporych eventów, takich jak występy, widowiska sportowe, targi, festiwale i jako reklamę oraz w celach informacyjnych.

Jeżeli szukasz sposobu na oszczędzanie na zakupach spożywczych – zaznajom się z propozycjami promocyjnymi sieci największych supermarketów w Polsce.

promocje
Source: http://pl.freepik.com/
Koszty produktów spożywczych, chemii i tych, które mamy możliwość nabyć w polskich punktach sprzedaży, czy supermarketach – zwiększają się co roku. Każdy poszukuje idei na to, aby w jakikolwiek sposób ograniczyć wydawanie. Z racji rozprzestrzeniającej się mocnej rywalizacji na rynku– centra sprzedaży proponują kampanie rabatowe i zezwalają zaoszczędzić trochę groszy.