billboardy

Reklama na telebimie – co proponują firmy specjalizujące się w tego typu multimediach?

Telebimy
Author: vikkiq
Source: http://www.flickr.com
Telebimy to forma reklamy wykorzystywana na rynku już od jakiegoś czasu. Chociaż nie wywołuje już takiego zainteresowania jak kiedyś, gdy tylko się pojawiła, to stale zapewnia znaczące efekty oraz wpływa na zysk przedsiębiorców, stawiających na reklamę na ekranach diodowych. Co proponują nam firmy zajmujące się tego rodzaju multimediami?

Czym jest reklama zewnętrzna i jakie atrakcyjne warianty takiej reklamy możemy obecnie wyróżnić?

billboard
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna formułowana jest angielskim słowem outdoor, co symbolizuje na zewnątrz, poza domem. Jak więc nietrudno się domyślić reklama zewnętrzna, to taka forma reklamy, jaka jest eksponowana na zewnątrz, w różnorodnych miejscach, w których przebywają ludzie. Reklama taka w większości wypadków przedstawiana jest na takich nośnikach, jak na przykład billboardy, banery reklamowe, telebimy, słupy ogłoszeniowe i dużo innych.

Dlaczego należy używać ekranów led w celach promocyjnych?

reklama
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Ekrany led są nowoczesnym, wielkoformatowym przekaźnikiem reklam ogólnodostępnych. Jest to technologia przekazu obrazu graficznego, którą używa w trakcie wielkich imprez, takich jak występy, wydarzenia atletyczne, targi, festiwale oraz jako reklamę oraz w celach informacyjnych.

Jak się promować? Czy jedynie online czy warto korzystać z reklamy zewnętrznej? Faktycznie warto tak próbować

billboard
Author: Mike Linksvayer
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach rzeczywiście ciężko się wypromować. Jaki jest główny powód takiej sytuacji? Wydaję się, że jest tak przede wszystkim przez dużą dostępność różnorodnych produktów i związaną z tym kampanią reklamową.