billboardy

Dlaczego należy używać ekranów led w celach promocyjnych?

reklama
Author: clry2
Source: http://www.flickr.com
Ekrany led są nowoczesnym, wielkoformatowym przekaźnikiem reklam zewnętrznych. Jest to technika transmisji obrazu graficznego, którą posługuje się w trakcie dużych eventów, takich jak koncerty, widowiska atletyczne, targi, festiwale czy też jako promocję i w celach informacyjnych.

Czym jest reklama zewnętrzna i jakie atrakcyjne warianty takiej reklamy możemy obecnie wyróżnić?

billboard
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Reklama zewnętrzna definiowana jest angielskim słowem outdoor, co symbolizuje na zewnątrz, poza domem. Jak więc nietrudno się domyślić reklama zewnętrzna, to taka odmiana reklamy, jaka jest uwypuklana na zewnątrz, w przeróżnych miejscach, w jakich przebywają ludzie. Reklama taka w większości wypadków przedstawiana jest na takich nośnikach, jak billboardy, banery reklamowe, telebimy, słupy ogłoszeniowe i mnóstwo innych.

Jak się promować? Czy jedynie online czy warto korzystać z reklamy zewnętrznej? Faktycznie warto tak próbować

billboard
Author: Mike Linksvayer
Source: http://www.flickr.com
Obecnie naprawdę ciężko się wypromować. Jaki jest główny powód takiego stanu? Wydaję się, że jest tak przede wszystkim przez szeroką dostępność różnych produktów i związaną z tym kampanią reklamową.

Reklama na telebimie – co proponują firmy specjalizujące się w tego typu multimediach?

Telebimy
Author: vikkiq
Source: http://www.flickr.com
Telebimy to forma reklamy występująca na rynku już od dłuższego czasu. Chociaż nie wzbudza już takiego zainteresowania jak dawniej, gdy tylko się pojawiła, to stale daje znaczące efekty oraz wpływa na zysk przedsiębiorców, stawiających na reklamę na ekranach diodowych. Co oferują nam firmy zajmujące się tego rodzaju multimediami?