zmysł

Piękno i woń kobiety daje odwagę i pomaga utrzymać sympatię mężczyzny.

uroda
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Dama marki Dior od zawsze była świadoma własnych walorów. To kusząca marzycielka, która kocha bieliźniane ozdoby w stroju codziennym, ale i praktyczne pomysły nawiązujące do mody dla mężczyzn. Przenigdy nie zapomina o wyrafinowanych dodatkach. Ceni sobie komfort w postaci wysokogatunkowych tkanin i praktycznych oraz prostych rozwiązań w formie idealnego kroju. Dior to także potęga drogeryjne, wytwarzająca kosmetyki do pielęgnacji i makijażu oraz pachnidła. Pierwsze perfumy rozpowszechnione przez pod szyldem Dior, to woda perfumowana o nazwie Miss Dior. Pierwsza drogeria marki Dior powstała poza granicami Francji w Nowym Jorku.

Nasze zmysły pozwalają nam orientację w świecie. Co jednakże, jak zaczynają szwankować, zwłaszcza pogarsza się nasz zmysł widzenia?

badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Nasze zmysły pozwalają nam na orientację w świecie, są potrzebne, ażeby normalnie funkcjonować. Co jednakowoż zrobić, gdy jeden z nich właśnie się psuje? Szczególnie jak jest to wzrok? Całe szczęście są metody, żeby sobie z tym poradzić.