nauka

Uczenie się angielskiego w Anglii - czyli, nauka samiutkiego, przeciwko uczenie się na kursie

nauka angielskiego w londynie
Author: Alexander Marie Guillemin
Source: http://www.flickr.com
Posiadasz zamiar wyjechać do Anglii, dla przykładu do Londynu? Masz jakieś pojęcie o języczku i sądzisz, że doszlifujesz tam osobisty angielski? A być może nie umiesz języka angielskiego wcale? Jeżeli któraś spośród tych rzeczy się zgadza to doskonale trafiłeś! W naszym felietonie opowiemy Tobie trochę o nauce samiutkiemu, a nauce w grupie na szkoleniu wewnątrz Londynie!


język angielski od zawsze był dla Ciebie łatwy, i rozmyślasz o wyjeździe do Anglii? nauka angielskiego w Anglii wygląda troszkę inaczej niż u nas w Polsce, albowiem samiutki fakt, że rozmawia się tam w tym języku, powoduje, że opcja nauczenia się powinna być na rozpoczynającym miejscu naszych "zadanek" po przyjeździe.

Rzetelny nauczyciel języka angielskiego odpowiednio objaśni wszelkie kwestie, związane z nauką języka

nauka języka obcego
Author: American Advisors Group
Source: http://www.flickr.com
Niewątpliwie teraz coraz to więcej ludzi wozi się nie tylko wewnątrz kraju, jak to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat temu, ale także coraz to nagminniej wyjeżdża w długie podróże cudzoziemskie nie tylko po Europie, ale także po całym globie. Naturalnie dużo spowodowane jest otwarciem się granic i ewentualnością przemieszczania się bez posiadania paszportu, co znacznie skróciło czas wyprawy i zachęciło licznych domowników do wyruszenia w nieznaną przygodę.

Obecnie gry edukacyjne dla przedszkolaków i starszych dzieci są mocno zróżnicowane, niemniej warto wybierać tego typu produkty, żeby nasze dzieci mogły się bawić i uczyć

rodzice - fotografia
Author: Kaja Kozłowska
Source: http://www.flickr.com
Dzieci z reguły łatwo dla siebie coś do robienia i nierzadko jest to w pierwszej kolejności zabawa, dzięki jakiej mogą być radosne, a równocześnie uczyć się nowych rzeczy.

Korepetycje z języka polskiego dla obcokrajowców i uczniów

Author: Platu Korepetycje
Jak łatwo się przekonać, język Polaków jest trudny nie tylko dla obcokrajowców. Rzecz jasna od licealistów, dla jakich polski stanowi język ojczysty, wymaga się czegoś o wiele więcej, niż od przyjezdnych, co po prostu chcą poznać polski język: interpretacji poezji, znajomości literatury, życiorysów najsłynniejszych artystów, oraz historii i przemian w sztuce: renesansu, romantyzmu i reszty nazw, jakie przydają się generalnie tylko na lekcjach i nigdy potem. Nie jest to jednakże trudne, a potrzebne do zaliczenia matury, jednak wychodzi na to, że jednak nie wszyscy sobie z tym radzą. Często przydają się korepetycje język polski

Która z aktywności może skutecznie zachęcić do zmiany kanapy na dwór? Jak zacząć być aktywnym?

góry
Author: Nassfeld
Source: http://www.flickr.com
Sposób, w jaki mamy w zwyczaju spędzać czas wolny ma duży wpływ na nasze zdrowie oraz nastrój. Należy mieć to na uwadze, gdy następny dzień z rzędu zamiast wyjść na dwór i aktywnie spędzić czas, wylegujemy się na kanapie.

Z jakiego powodu warto jest kupić naszym dzieciakom przeróżne zabawki dydaktyczne?

Mieszkanie na sprzedaż
Author: Loozrboy
Source: http://www.flickr.com/photos/loozrboy/5121533005/
W każdym mieszkaniu, w którym mieszkają małe dzieci, jest zabawnie oraz radośnie. Rodzice wynajdują różne metody na wzbogacenie czasu swym dzieciom. Niestety w czasach, gdy wszyscy jesteśmy niezwykle zajęci swoimi zajęciami służbowymi, niezwykle lubimy zabierać swoją pracę do mieszkania.


W tym czasie liczba czasu, jaką możemy poświęcić naszym smykom bardzo się zmniejsza oraz, żeby dzieci nie przeszkadzały nam w wykonywaniu czynności, które przecież my musimy robić w pracy, zajmujemy im ich czas uruchamiając im laptop lub jakieś kreskówki.

Popołudniowe zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców – gdzie można zapisać malucha?

lekcja angielskiego
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zaczyna się wrzesień sporo rodziców szuka zajęć dodatkowych dla swoich pociech. Oczywiście oferta jest bardzo bogata – od zajęć sportowych po plastyczne, pozwalające zrozumieć świat i taneczne. Jest również bogata oferta lekcji językowych. Dokąd dobrze jest zgłosić malucha?

Dlaczego warto wysyłać dzieci na organizowane przez szkołę wycieczki?

Impreza firmowa
Author: Tech Cocktail
Source: http://www.flickr.com
Od dawna wiadomo, że podróże kształcą. Zwiedzamy nowe miejsca, poznajemy innych ludzi. Duża część z nas jeździła na szkolne wycieczki, które odbywały się w czasie roku szkolnego. Była to doskonała możliwość, aby odpocząć od lekcji i spędzać czas z rówieśnikami z dala od szkolnych murów.


Wypad do jakiegoś teatru czy też kopalni złota, to dla dzieciaków znaczna dawka nauki, której nie doznałyby tak prędko i z taką przyjemnością, jak właśnie jeżdżąc na wycieczki szkolne.

Jakimi metodami skutecznie uczyć się języka obcego?

szkoła językowa
Author: Kaplan International
Source: http://www.flickr.com
Większa część z nas, przywołując w pamięci studenckie lata, zgodzi się niechybnie ze stwierdzeniem, iż język obcy był wyłącznym przedmiotem, jakiego nie udało się opanować 2 dni przed sesją egzaminacyjną. Uzyskanie wprawy językowej wymaga dłuższego okresu regularnej pracy jak też zawziętości. Indywidualne zdolności oraz intensywność kontaktu z językiem grają tu ważną rolę, nie są to jednakże czynniki, które przesądzają o sukcesie, bowiem dzięki egzekwowaniu sprawdzonych reguł i konsekwencji języka może nauczyć się każdy!