miasta

Plusy reklamy w autobusie, czyli w jaki sposób wykorzystać obszar autobusu miejskiego?

autobus
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Korzyści z reklam umiejscowionych na autobusach i innych środkach komunikacji miejskiej mogą być naprawdę spore. Przyciągająca kolorystycznie reklama przykuje uwagę przechodzących, wyróżniając autobus od typowych miejskich przewoźników, w barwach regionalnych.

Czemu powinniśmy zamieszkać we Wrocławiu? Co oferuje stolica Dolnego Śląska i jak się zmieniała przez lata?

Olimpia Port
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Przez dekady źle było we Wrocławiu. W mieście, zniszczonym przez Drugą Wojnę Światową, nie było widoków na przyszłość. Miasto niszczało, a wszystkie siły skupiono na odbudowie stolicy. Tak było przez cały okres komunizmu. Lata 90. także nie zwiastowały niczego dobrego. Do połowy lat dziewięćdziesiątych. nie można było dostrzec pozytywnych zmian.

Świetne miejsca na interes - Wrocław

lokal usługowy
Author: Taylor White
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to wielkie miasto, które się cały czas rozrasta, gdyż tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest dziś bardzo widoczna. Większe metropolie proponują bowiem interesujące stanowiska pracy, szansę edukacyjne lub wiele rozrywek, których najczęściej są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się w związku z tym dziwić, że zainteresowanie zakupem czy wynajmem mieszkania Wrocław jest ogromne. Co w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę szukając najbardziej zadowalającego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie podstawowe?

Masa młodych par, które mieszkają daleko od swoich rodziców, są zobligowani, by zorganizować opiekę dla swoich pociech

buty piłkarskie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Niemal każda para śni o tym, aby posiadać kruszynkę. Sądzą, że potomek jest zwieńczeniem ich pięknego uczucia. Oczywiście, wiedzą, że maluszek w znaczny sposób wywróci ich świat do góry nogami.

Doskonale przedstawione informacje – gazetki reklamowe

w TESCO
Author: Pete Jinks
Source: http://www.flickr.com
Promocje możemy spotykać na każdym kroku, to jest bezsprzeczne. Gdyby ich jednak nie było, o wiele ciężej byłoby nam pozyskiwać informacje na temat różnych produktów. Dodatkowo dostępne teraz na rynku materiały promocyjne, czyli w szczególności gazetki reklamowe pokazują różnice cenowe artykułów, jakie w danym momencie obdarzamy szczególnym zainteresowaniem.