miasta

Czemu powinniśmy zamieszkać we Wrocławiu? Co oferuje stolica Dolnego Śląska i jak się zmieniała przez lata?

Olimpia Port
Author: Grupa Archicom
Source: Grupa Archicom
Przez wiele lat negatywnie się działo w stolicy Dolnego Śląska. W mieście, zrujnowanym przez II Wojnę Światową, nie było widoków na przyszłość. Miasto niszczało, a wszystkie siły skupiono na odbudowie Warszawy. Tak było przez cały okres socjalizmu. Lata 90. także nie nastrajały pozytywnie. Do połowy lat dziewięćdziesiątych. nie można było dostrzec pozytywnych zmian.

Plusy reklamy w autobusie, czyli w jaki sposób wykorzystać obszar autobusu miejskiego?

autobus
Author: grassrootsgroundswell
Source: http://www.flickr.com
Zalety płynące z reklam ulokowanych na autobusach i innych środkach komunikacji miejskiej bywają naprawdę spore. Przyciągająca kolorystycznie reklama przykuje wzrok przechodzących, wyróżniając pojazd od zwykłych miejskich przewoźników, najczęściej w barwach miejskich.

Świetne miejsca na interes - Wrocław

lokal usługowy
Author: Taylor White
Source: http://www.flickr.com
Wrocław to wielkie miasto, które się szybko rozrasta, gdyż tendencja do przenoszenia się ze wsi do miast jest współcześnie bardzo widoczna. Większe aglomeracje gwarantują bowiem ciekawe stanowiska pracy, szansę edukacyjne bądź dużo rozrywek, których zazwyczaj są spragnieni młodzi ludzie. Nie można się więc dziwić, że zainteresowanie kupieniem lub wynajęciem mieszkania Wrocław jest bardzo duże. Co w pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę poszukując najbardziej zadowalającego lokalu? Jakie zagadnienia mają znaczenie priorytetowe?

Doskonale przedstawione informacje – gazetki reklamowe

w TESCO
Author: Pete Jinks
Source: http://www.flickr.com
Promocje możemy spotykać na każdym kroku, to jest bezsprzeczne. Gdyby ich jednak nie było, o wiele ciężej byłoby nam pozyskiwać informacje na temat różnych produktów. Dodatkowo dostępne teraz na rynku materiały promocyjne, czyli w szczególności gazetki reklamowe pokazują różnice cenowe artykułów, jakie w danym momencie obdarzamy szczególnym zainteresowaniem.

Masa młodych par, które mieszkają daleko od swoich rodziców, są zobligowani, by zorganizować opiekę dla swoich pociech

buty piłkarskie
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Prawie każda para śni o tym, by posiadać bobaska. Sądzą, że osesek będzie zwieńczeniem ich pięknego uczucia. Oczywiście, wiedzą, że dzidziuś w znaczny sposób powywraca ich świat do góry nogami.