fitness

Z zapałem po zdrowie!

Ciesz się latem smukłą sylwetką!
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Różne są powody uprawiania aktywności fizycznej. Jogging, basen, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą i zdrowie i troskę o sylwetkę. Natomiast przyjemność to zasadniczy powód uprawiania piłki nożnej czy turystyki pieszej. Nieważne którą formę ruchu się zdecydujemy, istotne by na stałe zagościł w naszym życiu. Musimy w związku z tym wybrać taką, która da nam najwięcej radości.

Chodzenie z kijami dobre dla zdrowia

nordic walking
Author: Nujotajiem.lv Palki.lv
Source: http://www.flickr.com
Ostatnio chętnie wybieranym typem aktywności jest nordic walking. Można powiedzieć, że przez popularność tej dyscypliny spacery nabrały zupełnie innego wymiaru niż to było dawniej. Dzięki tej dyscyplinie czerpie się wszelkiego rodzaju korzyści wypływające ze zwykłego spaceru, połączone z innymi pozytywnymi skutkami dla ciała ludzkiego. Niektórym może się wydawać, że nordic walking nadaje się jedynie dla starszych ludzi i jedynie oni wybierają ją w życiu codziennym. Jest to jednak nieprawda, chodzenie z kijkami jest dobrą formą spędzania wolnych chwil dla każdej osoby. Można zaznaczyć, że w czasie tego rodzaju wycieczek traci się dużo więcej kalorii niż w przypadku normalnego spaceru. Jest tak, gdyż w tym charakterystycznym chodzie wykonuje się również charakterystyczne ruchy rąk, podobne jak przy narciarstwie biegowym.

Dbanie o własne organizm- zdobycie pewności siebie i dobra kondycja na lato.

fitness
Author: Rockwall TX Cuckold Couple
Source: http://www.flickr.com
Szczególnie dla kobiet istotne jest to, że wkrótce będzie taka pora roku, kiedy muszą się pokazać w stroju kąpielowym na plaży. To sprawia, że też, stosują różne żywienia, które często przestają stosować z powodu niedobrego rezultatu.

Jakie będą dobre ćwiczenia na brzuch?

ćwiczenia na brzuch
Source: dbam-o-siebie.pl
Sporo wagi poświęca się teraz temu jak się prezentujemy, jakie okazuje się być nasze ciało, czy jest ono dostatecznie zgrabne i wymodelowane. Przez to coraz częściej w klubach fitness kładzie się spory nacisk na to, żeby wykonać dobre ćwiczenia na brzuch, takie które przynoszą faktycznie jakieś efekty, a gdy okazują się być właściwie wypełniane, to te rezultaty powinny być stosunkowo prędko widoczne.

Zaskocz wszystkich swoją sprawnością!

jogging na plaży
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Różne są powody uprawiania aktywności fizycznej. Bieganie, basen, jazda na rowerze to sporty uprawiane przede wszystkim dla zdrowia. Ćwiczenia na siłowni łączą przyjemne z pożytecznym: zdrowie i dbałość o dobry wygląd. Natomiast przyjemność to główny powód uprawiania futbolu czy Nordic Walkingu. Nieważne którą formę ruchu się zdecydujemy, ważne by systematycznie się ruszać. Musimy dlatego wybrać taką, która dostarczy nam największą frajdę.